Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.subaruhk.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571
Volejte

775 949 285


(PO - PÁ 8:00 - 17:00)

subaruhk.cz

Další web používající WordPress

Prodej

V našem hradeckém autosalonu nabízíme bohatý výběr vozů SUBARU. Zakoupit si můžete například elegantní model SUBARU OUTBACK nebo praktický SUBARU FORESTER. Oba modely nabízí prostorový komfort a rozumnou spotřebu paliva.

Prodej vozů SUBARU

LEVORG

Levorg svým designem lahodí oku z každého úhlu. Jedná se o výkonný vůz postavený s důrazem na bezpečnost a pohodlnost. S pohonem 4×4 a motorem typu BOXER má vynikající jízdní vlastnosti. Je dodáván v modelových řadách 1.6GT-S a 1.6GT. Více informaci o cenách  čtěte na www.subaru.cz

OUTBACK

Zdroj vaší jistoty na cestách za dobrodružstvím. Překvapí vás svými parametry spotřeby a doveze vás dál, než jste čekali. Je dodáván v modelových řadách 2.0D-S Sport / 2.0D-S Sport EyeSight.

FORESTER

Nenechte se již omezovat ve svých plánech. Tento vůz byl zrozen k objevování a předurčen k cestování. S tímto autem zvládnete cokoliv, kdekoli a kdykoli. SUBARU FORESTER je dodáván v modelových řadách Active, Comfort, Exekutive, Sport.

SUBARU XV

SUBARU XV modelové řadě 2.0D.

WRX STI

Auto s duší atleta a legenda mezi sportovními vozy.

SUBARU BRZ SPORT

S tímto vozem zažijete vzrušení z výkonu zároveň je vůz vybaven nejmodernějšími systémy zabezpečení, pro vaši bezpečnost.

 

Vytvořil: Lukáš Vik a Webovekungfu.cz